Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan i Kopshtit Modular i Lënë në Dru tik dhe Pëlhurë - Lisi i lundrimit nga Talenti

Kod: CRUISEMOS
lek 897.056,56

madein_italy

- +
Masat
L 230 x P 110 x H 73 cm H sedilje 37 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
dru tik
Talenti

Dizajn modern la divan modular për natyrë në dru tik duhani dhe pëlhurë taupe ose bezhë, Cruise Teak nga Talenti.

Divani kopsht modular Cruise Teak ka një strukturë të bërë nga dru tik me ngjyrë duhani dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë , me mbushje të shkumës së thatë.
Mbështetësja dhe mbështetëset e krahëve janë të mbuluara me litar sintetik , në përputhje me stilin detar të koleksionit.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • struktura në dru tiku duhani, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik rërë, vend në pëlhurë taupe (100% pëlhurë akrilike, ujë i neveritshëm);
  • struktura në dru tik duhani, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik rërë, sedilje në pëlhurë ngjyrë bezhë (pëlhurë akrilike 100%, ilaç kundër ujit).
Koleksioni Cruise Teak është i aftë të japë një tërheqje të veçantë dhe elegante për të gjitha mjediset tuaja në natyrë.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është bërë prej druri dru tik i cili jep qëndrueshmëri më të madhe, sedilja është bërë nga shkumë e thatë e shpejtë dhe është e mbuluar me pëlhurë rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti veçanërisht në mbështetëset dhe mbështetëset e krahëve të moduleve. Bërë prej alumini, i mbuluar me litar sintetik detar.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi