Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan i Kopshtit Modular të Djathtë në Pëlhurë dhe Alumini - Scacco nga Talenti

Kod: SCACCODIVDE
lek 554.978,99
- +
Masat
L 194 x P 103 x H 73 cm H sedilje 39 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Divan djathtas modular për ambiente të jashtme me dizajn modern në alumin të bardhë ose grafit dhe pëlhurë të bardhë ose gri, Scacco nga Talenti.

Divan kopsht modular i djathtë Scacco ka një strukturë të bërë prej alumini të veshur me pluhur dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë , me mbushje të shkumës së thatë.
Mbështetja dhe mbështetëset e krahëve janë të mbuluara me litar sintetik .
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • struktura në alumin të bardhë, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik ngjyrë bezhë, sedilje në pëlhurë të bardhë (pëlhurë 100% pp);
  • struktura prej alumini grafit, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik gri të errët, vend në pëlhurë gri (pëlhurë 100% pp).
Koleksioni Scacco përshkruhet nga një karakter i fortë dhe një dizajn elegant. Falë formave të saj të butë dhe të rrumbullakosura do të jetë protagonist i mjediseve tuaja.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është bërë prej alumini, sedilja është bërë nga shkumë e thatë e shpejtë dhe është e mbuluar me pëlhurë rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti sidomos në mbështetëse. Bërë nga alumini dhe i mbështjellë plotësisht me litarë sintetikë detarë, ndërthurja e të cilave krijon një model gjeometrik të ngjashëm me tabelën e shahut.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi