Made in Italy

Divan kopshti prej alumini në këndin e djathtë Prodhuar në Itali - Elrond

 • Made in Italy
 • Kod: ELROND4
lek 301.794,34 lek 431.134,77 -30%
Koha e dërgimit 1 javë
Materiali i ulëses Indi
Materiali i strukturës Alumini
Gjatësia (cm) 153
Thellësia (cm) 84
Lartësia (cm) 80

Divan kopshti në këndin e djathtë prej alumini Prodhuar në Itali.

Divan këndi djathtas i jashtëm prej alumini i prodhuar tërësisht në Itali . Element me një dizajn të freskët dhe bashkëkohor dhe linja të forta , i përshtatshëm për çdo lloj ambienti të jashtëm .

Divani është pjesë e një koleksioni të bazuar në përdorimin e tubave të aluminit si një element konotativ dhe një jastëk sediljeje në pëlhurë të butë dhe mikpritëse të lëvizshme me ngjyrë diamanti . Koleksioni ofron liri maksimale kompozicionale, me module që kombinohen sipas dëshirës sipas nevojave.

Përfundimet e disponueshme :
 • pëllumb
 • të bardhë
 • aeroplan
Viadurini in the Garden prezanton një koleksion të produkteve të jashtme me një dizajn inovativ. Këto produkte mishërojnë një nga artet më të vjetra që ende di të thur të shkuarën me të tashmen, një art i krijuar nga teknika dhe mençuria, intuita dhe njohja e materialit dhe potencialit të tij.
Koleksion që ndërthur me mjeshtëri dobinë , cilësinë , bukurinë dhe dizajnin , mikpritës dhe tërheqës në të njëjtën kohë. Produkte të pajisura me funksionalitet të madh, besueshmëri me kalimin e kohës dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë .

NB : Divani dhe jastëku i sediljes mund të jenë të disponueshëm në dekorime të tjera sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në