Made in Italy

Divan i mbuluar në Nabuk me mbështetëse koke të rregullueshme Prodhuar në Itali - Furlo

 • Made in Italy
 • Kod: FURLO
lek 113.220,62 lek 141.525,77 -20%
Material Nabuk
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Divan 2 ose 3 vendesh në pëlhurë nubuck gri pëllumb ose gri Prodhuar në Itali.

Divan 2 ose 3 vendesh i veshur me susta nubuck me mbështetëse koke të rregullueshme . Një pjesë e mobiljeve në emër të komoditetit dhe funksionalitetit që u krijua për të ofruar një zgjidhje optimale për ata që kërkojnë një ndenjëse mikpritëse dhe komode dhe një dizajn modern dhe tërheqës brenda një produkti të vetëm. Format katrore nxjerrin në pah estetikën e thjeshtë dhe thelbësore të krijuar për t'u përshtatur më mirë me çdo kontekst stilistik. Falë mbështetëses praktike të kokës, do të jetë edhe më e lehtë për të gjetur një pozicion të rehatshëm dhe relaksues gjatë momenteve tuaja kushtuar relaksimit.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet lëndëve të para me cilësi të lartë që zgjidhen për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Përfundimet në dispozicion :
 • gri pëllumb;
 • Gri.
Madhësitë e disponueshme:
 • L 175 x P 98 x H 95 cm (2 vende);
 • L 210 x P 98 x H 95 cm (3 vende).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në