Divan i Sallonit në Pëlhurë me Këmbë të lyera metalike - Borgoma

 • Kod: BORGOMA
lek 111.380,88 lek 139.226,10 -20%
Material Pëlhurë dhe metal
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 158
Thellësia (cm) 88
Lartësia (cm) 80

Divan i veshur me susta me këmbë metalike të lyera.

Divan i dhomës së ndenjes i veshur me pëlhurë me këmbë metalike të lyera . Një pjesë e mobiljeve në emër të komoditetit dhe funksionalitetit që u krijua për të ofruar një zgjidhje optimale për ata që kërkojnë një ndenjëse mikpritëse dhe komode dhe një dizajn modern dhe tërheqës brenda një produkti të vetëm. Format katrore nxjerrin në pah estetikën e thjeshtë dhe thelbësore të krijuar për t'u përshtatur më mirë me çdo kontekst stilistik. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Përfundimet në dispozicion :
 • akuamarinë
 • gri e hapur
 • gri e erret
 • E kuqe.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në