Made in Italy

Divan këndi i majtë në natyrë i gërshetuar me fibër sintetike Prodhuar në Itali - Barnabus

  • Made in Italy
  • Kod: BARNABUS7
Lekë 376,880 Lekë 418,756 -10%
Material Alumini dhe WaProLace
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 100
Lartësia (cm) 67
Lartësia e sediljes (cm) 32

Divan i jashtëm në këndin e majtë me kornizë alumini dhe fibër WaProLace të endur me dorë Prodhuar në Itali.

Divan këndi i majtë i prodhuar në Itali me strukturë alumini dhe fibër sintetike WaproLace e endur me dorë. Gërshetimi i tij material është i këndshëm në prekje dhe i jep një dizajn modern, të pastër dhe funksional .
Divani ju lejon të plotësoni nevojat nga më të ndryshmet estetike dhe arredimi, për t'i dhënë fryrje kreativitetit tuaj duke krijuar orendi personale dhe unike. Këta divane kanë forma të buta , perfekte për përshtatjen dhe kompletimin e mobiljeve në ambiente të jashtme.

Një divan i madh dhe i gjatë mund të lindë nga kombinimi i moduleve majtas dhe djathtas, duke i pasqyruar ato, i përshtatshëm si ndenjëse në një kopsht, verandë, tarracë ose gjetja e një vendosjeje perfekte buzë pishinës, perfekte si për ambiente shtëpiake ashtu edhe për ato me kontratë. Jastëku është 100% nga fibra sintetike dhe ka mbulesa të lëvizshme.
Shkathtësia e madhe e përdorimit të këtij produkti jepet nga materialet me të cilat është bërë: alumini dhe fibra WaProLace , një fibër sintetike veçanërisht e përshtatshme për t'i rezistuar agjentëve atmosferikë. Këto janë materiale cilësore dhe inovative të cilat e bëjnë këtë divan solid dhe rezistent si ndaj shenjave të konsumimit ashtu edhe ndaj agjentëve atmosferikë, duke përfaqësuar në të njëjtën kohë një zgjidhje arredimi me një estetikë bashkëkohore .

Përfundimet e disponueshme:

  • të bardhë
  • kafe tropikale.

NB : jastëk i përfshirë. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro