Made in Italy

Divan këndi i majtë në natyrë në dru tik dhe litar opsional Prodhuar në Itali - Taranee

 • Made in Italy
 • Kod: TARANEE5
lek 525.065,40 lek 750.093,42 -30%
Material Tik
Koha e dërgimit 1 javë
Gjatësia (cm) 134/138
Thellësia (cm) 91/92
Lartësia (cm) 68

Divan këndi i majtë në natyrë në dru tik dhe opsional Made in Italy litar me jastëkë.

Divan Këndi i majtë i përshtatshëm për çdo lloj ambienti të jashtëm dhe i prodhuar tërësisht në Itali . Struktura është në dru tik , një material i çmuar me karakteristika të shkëlqyera teknike. Mund të pasurohet me një thurje të litarit poliolefin të endur me dorë në një ton bezhë melange , i aftë për të rrënjosur ngrohtësi dhe rehati dhe për të rikrijuar një hapësirë të këndshme dhe harmonike në natyrë. Divani ai përfshin gjithashtu jastëkë sediljeje dhe shpinepëlhurë 100% akrilike të lëvizshme .

Fortësia e tik e zbutur nga gërshetimi artizanal opsional i litarit janë karakteristikat e këtij koleksioni me një dizajn elegant dhe të përjetshëm .
Modulariteti i orendive ju lejon të konfiguroni zonat e relaksimit dhe komoditetit në përputhje me nevojat tuaja dhe në harmoni me hapësirën e jashtme.
Koleksioni përbëhet kryesisht nga divane prej tik me përmasa bujare të montuara në këmbë alumini , një detaj që shton çmim dhe personalitet.

Madhësia : L 134/138 x D 91/92 x H 68 cm
Ngjyra e jastëkut : diamant.
Ngjyra e litarit : melange bezhë.

Opsione:
 • me litar
 • pa litar

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm sipas kërkesës në ngjyra të tjera. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në