Made in Italy

Divan Këndi me Pëlhurë Dyngjyrësh Prodhuar në Itali - Jonas

 • Made in Italy
 • Kod: JONAS
lek 160.823,87 lek 201.029,84 -20%
Material Lëkurë artificiale dhe nubuck
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 248
Thellësia (cm) 160
Lartësia (cm) 86

Divan krevat qoshe prej lëkure eko dhe nabuk me kontejner Prodhuar në Itali.

Divan krevat qoshe i mbuluar me lëkurë eko dhe nubuck me një krevat që tërhiqet dhe gadishulli i kthyeshëm i kontejnerëve i prodhuar tërësisht në Itali . Funksionaliteti dhe dizajni i japin jetë një aksesori arredimi me një stil thelbësor , i projektuar për të ofruar rehati optimale duke garantuar një stil modern mobiljesh. Kombinimet e mrekullueshme të ngjyrave të propozuara e bëjnë atë një divan veçanërisht të gjithanshëm , prandaj i aftë për t'u përshtatur me çdo kontekst stilistik, ndërsa forma e veçantë e rrumbullakosur e mbështetëseve të krahëve pasuron estetikën me origjinalitet dhe karakter.

Me një gjest të thjeshtë ai shndërrohet në një krevat dopio të rehatshëm ndërsa elementi praktik i kontejnerit plotëson anën funksionale të divanit, duke ofruar një hapësirë të dobishme për të organizuar jastëkët dhe batanijet në mënyrë optimale dhe me një gjurmë minimale. Rezultati është një mobilje komode , solide me një dizajn bashkëkohor, e aftë për të pushtuar qendrën e zonës së ndenjes falë personalitetit të saj të rafinuar dhe stilit ekskluziv .

Përfundimet në dispozicion :
 • eko-lëkurë e bardhë dhe nubuck gri;
 • Eko-lëkurë e bardhë dhe nubuck gri pëllumb.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në