Made in Italy

Divan Këndi prej Pëlhure me Kontejner Prodhuar në Itali - Conero

 • Made in Italy
 • Kod: CONERO
lek 205.207,58 lek 256.509,48 -20%
Material Nubuck / pëlhurë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 279
Thellësia (cm) 165
Lartësia (cm) 99

Divan-krevat qoshe me tapiceri prej pëlhure Made in Italy.

Divan këndor i veshur me susta në nubuck ose pëlhurë me mbështetëse koke të rregullueshme, krevat që tërhiqet dhe gadishull ruajtjeje i kthyeshëm , tërësisht i prodhuar në Itali . Një mobilje me një estetikë thelbësore, e projektuar për të ofruar rehati maksimale dhe për të garantuar një mobilje moderne që rezulton të jetë veçanërisht e gjithanshme, pra e aftë për t'iu përshtatur me elegancë çdo konteksti stilistik. Dimensionet e tij bujare ju lejojnë të merrni një sipërfaqe të madhe në të cilën të pushoni dhe të flini, ndërsa mbështetësi i kokës i mbështetur ju lejon të zgjidhni pozicionin që është më i rehatshëm për ne.

Elementi praktik i kontejnerit plotëson divanin duke ofruar një hapësirë të dobishme për të organizuar jastëkët dhe batanijet në mënyrë optimale dhe me një gjurmë minimale. Rezultati është një divan-krevat i rehatshëm, solid , funksional me një dizajn bashkëkohor i aftë për të pushtuar qendrën e dhomës së ndenjes falë personalitetit të tij të rafinuar dhe stilit ekskluziv .

Përfundimet në dispozicion :
 • gri dhe pëllumb gri nubuck;
 • nubuck gri pëllumb;
 • pëlhurë gri e lehtë;
 • pëlhurë antracit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në