Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan këndor i kopshtit Myyour Fill i bërë në Itali

Kod: BEGINANGO
lek 570.579,34 lek 670.680,99 -15%

madein_italy

- +
Material
struktura e divanit ne alluminium, strukturen e sediljes dhe strukturen e kravateve ne poleasy te mbuluara me tekstil
Masat
L 260 x P 260 x H 98 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë pune
Myyour
Dyshe këndi kopsht i rreshtuar Myyour Fillimi i bërë në Itali
Fillimi është një divan këndor në natyrë me vëllime të rehatshme dhe bujare; perfekte për të arreduar kopshtin tuaj me stil dhe elegance.

E prodhuar në Itali, me një strukturë alluminium me shirita elastikë që mbështesin sediljen, mbushja e të dy vendeve dhe jastëkëve është në gome shkumë të mbuluar në një rreshtim të papërshkueshëm nga uji.
Struktura e sigurimit të sediljeve dhe krahëve është në poleazë dhe është e mbuluar me tekstile të papërshkueshëm nga uji me një mbulesë model tërësisht të heqshme të shkurreve.

I gjithë divan është i mbuluar në dy tekstile të heqshëm dhe të papërshkueshëm nga uji: për herringburit anthracit të rripit të sigurimit, për melangun anthracit të sediljeve.
Komoditeti i tij përmirësohet nga prania e jastëkëve opsionalë të rreshtuar anthracite melange, përfshirë në çmim .

NB: është e mundur që ta porosisni edhe në përfundimet e tjera të tekstilit. Mos hezitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Produkte të shikuara së fundmi