Made in Italy

Divan këndor në Nabuk ose Pëlhurë Prodhuar në Itali - Yll

 • Made in Italy
 • Kod: ASTERISCO
lek 270.288,36 lek 337.860,45 -20%
Material Nubuck / pëlhurë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 280
Thellësia (cm) 230
Lartësia (cm) 95

Divan krevat qoshe prej pëlhure ose nabuk me enë Made in Italy.

Divan-krevat qoshe i veshur me susta në nubuck ose pëlhurë me qepje kontrast të pajisur me një krevat të tërhequr dhe element enë , me strukturë të kthyeshme. Një mobilie e prodhuar në Itali që vjen nga dëshira për të krijuar divanin perfekt për ata që duan të shfrytëzojnë sa më shumë hapësirat e mëdha të zonës së tyre të ndenjes. Dimensionet e tij bujare ju lejojnë të merrni një sipërfaqe të madhe mbi të cilën të pushoni ndërsa elementi praktik i kontejnerit plotëson divanin duke ofruar një hapësirë të dobishme për të organizuar jastëkët dhe batanijet në një mënyrë optimale dhe me një gjurmë minimale.

Me një gjest të thjeshtë ai shndërrohet në një krevat dopio të rehatshëm dhe mikpritës duke e bërë atë ideal për ata që duan të presin miqtë dhe të afërmit dhe nuk duan të heqin dorë nga pasurimi i dhomës së tyre të ndenjes përmes një produkti elegant , funksional dhe bashkëkohor të dizajnit, i aftë për të pushtuar qendrën. i zonës së ndenjes falë personalitetit të tij të rafinuar dhe stilit të tij ekskluziv.

Përfundimet në dispozicion :
 • nubuck gri pëllumb;
 • nubuck gri;
 • pëlhurë gri.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në