Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan kopsht me dizajn modern në pëlhurë - Cliff Decò nga Talenti

Kod: CLIFFDIVA4
lek 789.708,79

madein_italy

- +
Masat
L 190 x P 110 x H 34 cm H sedilje 38 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
pëlhurë
Talenti

Dizajn modern modern kopsht modular i duhur me pëlhurë të bardhë, bezhë ose gri të errët; Cliff Decò nga Talenti.

Divan i duhur modular në natyrë Shkëmbi është bërë prej alumini me një mbulesë prej 100% akrilike, pëlhure që i kundërvihet ujit . Removshtë i lëvizshëm, i lehtë për tu larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Brenda ka sfera polistireni.
Një tipar i veçantë është mbështetësja e krahut në litar sintetik detar në të njëjtën ngjyrë si pëlhura.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
  • pëlhurë melange ngjyrë bezhë, kordon për krahun bezhë;
  • pëlhurë e bardhë, kordon i krahut ngjyrë bezhë;
  • pëlhurë gri e errët, kordoni i mbështetëses gri i errët
Litari sintetik detar është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.

Koleksioni Cliff Decò luan në ndërthurjen e materialeve të ndryshme, sinonim i shkathtësisë së madhe.
Detajet janë bërë me litarë detarë të ndërthurur që krijojnë modele gjeometrike dhe japin një prekje të gjallërisë superglamour.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti sidomos në pjesët e pasme të moduleve. Bërë prej alumini, të mbuluar me litar sintetik detar, ose pëlhurë, mbështetëset e shpinës lejojnë një personalizim të plotë të hapësirës së jashtme, duke ruajtur gjithmonë stilin e koleksionit. Në fakt, edhe modulet me mbështetësen e bërë prej pëlhure kujtojnë versionin e litarit falë mbështetëseve, të cilat janë të mbuluara plotësisht me të.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi