Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan kopsht me tre vendësh metalik Erminia, dizajn modern

Kod: ERMINIA DIVANO
lek 77.778,97 lek 97.198,69 -20%
- +
Material
metali dhe pëlhura
Masat
H 74 x W 184 x D 77 cm
Koha e dërgimit
2 javë pune
Viadurini Living
Dizenjoni divan metalik tre-vendësh për brenda dhe jashtë Erminia
Divan 3-vendësh me strukturë çeliku të galvanizuar të pikturuar nga pulverization.
Vendi në litar poliester rezistent ndaj rrezeve UV.
Jastëkë të përfshirë.
Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, në vende të strehuara ose nën mbulesë.

Matjet: H 74 x W 184 x D 77 cm;
Mirëmbajtja: rekomandohet të lani të ftohtë.

Për më shumë informacion dhe / ose vlerësime mos hezitoni të na kontaktoni në klienti@viadurini.it.

Produkte të shikuara së fundmi