Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan moderne kopsht qoshe Uberto në dru të ngurtë akacie

Kod: UBERTO
lek 169.371,97
- +
Masat
L 260 x P 255 x H 75 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
dru i ngurtë i akacies
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden
Divan modern i qoshes së kopshtit në dru të ngurtë akacie, Uberto
Divane këndore pesë-vendëshe e prodhuar me një strukturë të fortë druri akacie.
Kthesat e pasme dhe vendet e mbuluara me jastekë të stërvitur për të dhënë më shumë rehati.
E përkryer për t’u integruar në çdo mjedis dhe stil duke e bërë protagonist.

Shënim : përdorimi në natyrë rekomandohet vetëm nën një çati.
Jastëkët e përfshirë në çmim.
Tabela mund të blihet veç e veç.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi