Made in Italy

Divan Kopshti 2 Vendësh në Alumin dhe Litar Prodhuar në Itali - Nymeria

  • Made in Italy
  • Kod: NYMERIA2
Lekë 274,687 Lekë 305,207 -10%
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i strukturës Struktura tubulare e aluminit
Materiale-back Litar
Gjatësia (cm) 142
Thellësia (cm) 70
Lartësia (cm) 73
Lartësia e sediljes (cm) 42

Divan kopshti 2-vendësh me strukturë alumini dhe litar të punuar me dorë Prodhuar në Itali.

Ky koleksion lindi nga takimi i aluminit dhe litarit , bashkimi i të cilit i jep jetë një kombinimi të rafinuar të stilit dhe elegancës .
Divan kopshti dy-vendësh me strukturë alumini grafit dhe ndenjëse me litar gri të endur me qymyr druri dhe jastëkë ngjyrë qumështi me mbushje 100% akrilike me mbulesa të lëvizshme të përfshira. Ky divan i jashtëm është një zgjidhje inovative dhe e freskët mobilimi dhe karakterizohet nga një dizajn modern dhe i rafinuar duke u bërë një plotësues i përsosur për t'u integruar në çdo mjedis të jashtëm, qoftë me kontratë apo shtëpiake.

Pika e fortë e tij janë format e thjeshta dhe të gjithanshme që e bëjnë atë veçanërisht elegante dhe e lejojnë atë të ofrojë në të njëjtën kohë një ndenjëse mikpritëse dhe të rehatshme falë edhe jastëkëve të butë të përfshirë që sigurojnë momente relaksi total. Alumini është përcjellësi kryesor i cili ndihmon në krijimin e strukturës së këtij kolltuk dhe që zhvillon një strukturë elegante dhe praktike. Përveç aluminit, përfundimet e litarit të endur me dorë dhe jastëkët e tij të rehatshëm me mbulesa të lëvizshme 100% akrilike përputhen në mënyrë të përkryer. Cilësia e materialeve të saj karakterizohet nga puna e bërë dhe e bërë tërësisht në Itali .

Dimensionet:
  • L 142 x D 70 x Lartë 73 cm
Përfundon:
  • Struktura tubulare prej alumini me ngjyrë grafiti.
  • Kordoni poliolefin i thurur me dorë me ngjyrë gri qymyrguri
  • Jastëkë me mbulesë të lëvizshme në pëlhurë 100% akrilike në ngjyrë Qumësht.
NB : jastëku i sediljes dhe jastëkët e shpinës të përfshira. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro