Made in Italy

Divan Kopshti Këndi Pëlhure me Puf Prodhuar në Itali - Filloni nga Myyour

  • Made in Italy
  • Kod: BEGINDIVPOUF
lek 1.416.215,97
Material alumini, polietileni, pëlhura
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 370
Thellësia (cm) 260
Lartësia (cm) 98

Divan këndor 5-vendësh në natyrë me pouf të mbuluar me pëlhurë Made in Italy.

Divan këndi i jashtëm me strukturë dhe këmbë prej alumini të lyer me pluhur epoksi dhe mbështetëse dhe mbështetëse krahësh prej polietileni të veshur me pëlhurë blu, prodhim Italie . Kjo përbërje është e mbuluar me pëlhurë plotësisht të lëvizshme kundër ujit , e përbërë nga një shtresë shkumë poliuretani , e mbyllur në një membranë të papërshkueshme nga uji, por që merr frymë. Sedilja lehtësohet edhe nga rripat elastikë që garantojnë mbështetje dhe rehati optimale .

Detaji i bazës së aluminit bëhet pika qendrore e kësaj mobilie, e cila, e kombinuar me ashpërsinë modulare të mbushjes, ju lejon të përjetoni jashtë në kushtet e relaksimit maksimal, duke garantuar performancë të mirë për sa i përket rezistencës, qëndrueshmërisë dhe larjes .

NB jastëkët nuk përfshihen. Ato mund të kërkohen veçmas.
Mbulesa mbrojtëse është në dispozicion sipas kërkesës. Sugjerohet përdorimi i tij gjatë stinës së dimrit ose periudhave të mospërdorimit të produktit.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në