Made in Italy

Divan kopshti me 2 ose 3 vende në alumin dhe WaProLace Prodhuar në Itali - Yetta

  • Made in Italy
  • Kod: YETTA2
Lekë 297,552 Lekë 330,614 -10%
Material Alumini dhe WaProLace
Koha e dërgimit 1 jave pune

Divan i jashtëm 2 ose 3 vendesh me strukturë alumini dhe mbulesë me fije sintetike WaProLace të punuar me dorë Prodhuar në Itali.

Ky koleksion lindi si një riinterpretim i linjave mesdhetare. Format e tij të ëmbla dhe të përkulura përsëriten në të gjithë aksesorët e koleksionit, ku tipari i përbashkët është fibra sintetike WaProLace e endur me dorë nga mjeshtrit ekspertë në sektorin Made in Italy . Gërshetimi elegant i thurjes mbulon në mënyrë perfekte strukturën e aluminit të këtij divani të jashtëm, duke harmonizuar vëllimet e tij dhe duke dhënë një efekt optik perfekt.

Ky divan i jashtëm është plotësuesi i përsosur për të arreduar me shije hapësirat e jashtme dhe mund të vendoset pranë pishinës, në veranda, tarraca ose kopshte, si në ambientet shtëpiake ashtu edhe në ato me kontratë. Përveç kësaj, jastëkët e tij të rehatshëm kanë mbulesa të lëvizshme në akrilik 100% të bardhë.

Madhësitë e disponueshme:
  • 134x80x88 cm (divan 2 vendesh)
  • 193x80x88 cm (divan 3 vendesh).

NB: jastëkë të përfshirë. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Për çdo nevojë, mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi në kohë reale për t'ju ndihmuar në çdo fazë të procesit të blerjes duke përdorur formularin tonë " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro