Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan kopshti me dizajn modern Hapi nga Talenti

Kod: DIVANOSTEP
lek 104.706,31
- +
Masat
73 x 127 xh 74 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan kopshti me dizajn modern Hapi nga Talenti
Shtë në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: blu-argjend i bardhë, taupe dhe mokka.
Të gjitha artikujt e Mbledhjes Hapi kanë një kornizë alumini e cila është pikturuar në të njëjtën ngjyrë si tekstilina. Mbulesa e jastëkëve të sediljeve dhe të pasme është bërë nga polakran dhe poliretan i zgjeruar. Të gjitha jastekët janë të lehta për t'u larë, të qëndrueshme ndaj ujit dhe rezistente ndaj UV.
P USRDORIMI DHE MIRMBAJTJA
Për mbrojtje shtesë, ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave tona gjatë periudhës së dimrit ose me shi dhe gjatë natës. Mbulesa NUK është përfshirë në çmim, na kërkoni një citat.
Jastekët e mbushjes me pluhur dacron dhe të zgjeruar poliuretani duhet të mbulohen dhe mbrohen menjëherë kur bie shi, në mënyrë që të parandalohet formimi i mykut. Përdorni një leckë të butë me lagështi me një sasi të vogël të një sapuni të butë për pastrimin e rrobave të tekstilit dhe fshij butësisht nëse është e nevojshme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi