Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan kopshti me dizajn Talenti Domino prodhuar në Itali

Kod: DOMINODIV
lek 643.089,88

madein_italy

- +
Masat
l.225xp.93xh.66xhs.37cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan kopshti me dizajn Talenti Domino prodhuar në Itali
Divani i jashtëm Domino nga Talenti karakterizohet nga një strukturë alumini e veshur me pluhur, e disponueshme në dy variante të ndryshme ngjyrash: e bardha dhe grafiti.
Pëlhurë e disponueshme në dy variante: ngjyrë bezhë për versionin e bardhë, gri për atë grafit.
Jastëkë me mbulesë të lëvizshme, të lehta për tu larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë. Elementet përfundimtare në dru tik natyral.

P USRDORIMI DHE MIRTMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë, ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave të përshtatshme në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini kopertinën, kërkoni një vlerësim nga: clienti@viadurini.it .
Lani jastëkët e rrobave me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C. Mos i pastroni të thata. Mos e thani pëlhurën me pajisje elektrike dhe mos hekurosni. Për mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e drurit, ne rekomandojmë të përdorni "çantën tonë të kujdesit për dru". Njollat e vogla sipërfaqësore për shkak të vajit ose produkteve të tjera ushqimore duhet të hiqen menjëherë, para se druri t’i thithë ato thellë. Meqenëse është një material natyral, mund të vërehen ndryshime të ngjyrave apo edhe çarje për shkak të shkallës së lagështisë dhe ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi