Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan Kopshti me dy Vende të Stackable në Alumin dhe Tekstil - Çelësi nga Talenti

Kod: KEYDIVANO
lek 57.710,64
- +
Masat
L 120 x P 66 x H 74 cm H sedilje 41 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
tekstile
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Divan kopshtesh me dy vendesh, dizajn modern në alumin të bardhë ose karbon dhe gri pëllumbash, të zezë ose argjend të zi; Kryesor nga Talenti.

Divani i jashtëm Key me dy vende ka një strukturë të qëndrueshme prej alumini të veshur me pluhur dhe një sedilje prej tekstili që lahet lehtë dhe reziston ndaj agjentëve atmosferikë.
Një tipar i veçantë që e bën Key-in protagonist të kopshtit tuaj është mbështetësja e mbështetur në litar detar.
Stackable kursen hapësirë.

Në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme:
  • strukturë alumini qymyri, mbështetëse litari gri të lehta, sedilje e zezë argjendi tekstil;
  • struktura prej alumini qymyri, mbështetëse litari i zi, sedilje e zezë tekstile;
  • strukturë e bardhë alumini, mbështetëse kordoni gri pëllumb, sedilje tekstili gri pëllumb;
  • strukturë e bardhë alumini, litar gri e hapur mbrapa, sedilje e zezë tekstile prej argjendi.
Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi