Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan Kopshti në Bastun prej palme kacavjerrëse sintetike dhe Çelik Dizajn, 2 vendesh - Matthieu

Kod: MATTHIEU1
lek 65.883,82 lek 92.197,48 -29%
- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Materiali i ulëses
bastun prej palme kacavjerrëse sintetike
Materiali i strukturës
çeliku
Gjatësia (cm)
120
Thellësia (cm)
62
Lartësia (cm)
72
Viadurini in the Garden

Divan në natyrë 2 vendëshe i bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse sintetike të endura me dorë dhe çelik.

Kjo divan elegant kopsht është bërë me një strukturë çeliku dhe e mbuluar me shirita poliestër të thurur me dorë duke përdorur teknika artizanale që riprodhojnë thurje , për një dizajn që është i përshtatshëm për brenda dhe jashtë, pasi është rezistent ndaj rrezeve UV. Përfundimi i gjelbër i jep një prekje joshëse dhe të sofistikuar dhomës tuaj të ngrënies në natyrë, plus jastëku i trashë 5 cm është i papërshkueshëm nga uji dhe i lëvizshëm për një rehati maksimale.

Materiale
  • çelik i galvanizuar
  • bastun prej palme kacavjerrëse sintetike
  • pëlhurë e mbushur me shkumë
Mirëmbajtja dhe pastrimi
Rreshtimi: Larje e ftohtë. Struktura: fshijeni me një leckë të lagur dhe thajeni menjëherë.

Shënim: rekomandohet vendosja e produktit në një zonë të mbrojtur jashtë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi