Made in Italy

Divan Kopshti në Tik dhe WaProLace Prodhuar në Itali me Jastëk - Oracle

  • Made in Italy
  • Kod: ORACOLO15
Lekë 460,056 Lekë 511,173 -10%
Material Tik, WaProLace
Koha e dërgimit 1 javë
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 100
Lartësia (cm) 65

Divan në dru tik dhe WaProLace Made in Italy me jastëk.

Divan i pershtatshem per cdo lloj ambienti te jashtem dhe i punuar me dore ne Itali . E bërë nga druri dru tik , një material i çmuar me karakteristika të shkëlqyera teknike, dhe WaProLace , një fibër sintetike e endur me dorë . Moduli përfshin një jastëk me mbulesë pëlhure 100% akrilike të lëvizshme . Jastëkët e shpinës nuk përfshihen.

Moduli i përket një koleksioni bashkëkohor me një dizajn thelbësor , ku pastërtia e linjave tregohet përmes kombinimit elegant të fibrës sintetike prej tik dhe WaProLace , të endur me dorë. Mjeshtëria dhe vëmendja ndaj detajeve janë tiparet identifikuese nga të cilat përbëhen produktet e shumta në koleksion.

NB : Mbulesa e jastëkut është në dispozicion në ngjyra të tjera, të disponueshme sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro