Made in Italy

Divan krevat 2 ose 3 vendesh në pëlhurë të kuqe të lëvizshme Prodhuar në Itali - Geneviev

  • Made in Italy
  • Kod: GENEVIEV2
Lekë 178,509 Lekë 223,137 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan krevat 2 ose 3 vendesh në pëlhurë të kuqe me mbulesë të lëvizshme Prodhuar në Itali.

Divan i dhomës së ndenjes i konvertueshëm në një krevat të rehatshëm tërësisht i prodhuar në Itali , i mbuluar me pëlhurë të kuqe të lëvizshme , i disponueshëm në versionin me 2 ose 3 vende. Struktura është prej druri metali dhe bredhi me mbushje poliuretani, e mbuluar me veshje mbrojtëse prej pëlhure ndërsa jastëkët e sediljeve dhe të shpinës janë me shkumë poliuretani me fibër akrilike. Dysheku ka një mekanizëm rrjetë elektrosaldimi me rripa dhe është prej aloe dhe shkumë me tegela në formë diamanti . Jastëkët e sediljes dhe të shpinës mbeten të lidhur me strukturën edhe kur divani kthehet në krevat. Funksionaliteti i këtij divani nënvizohet nga jastëkët e pasmë brenda të cilëve ka një ndarje praktike jastëku .

Një zgjidhje mobilimi e karakterizuar nga funksionaliteti dhe komoditeti që shquhet për thjeshtësinë dhe shkathtësinë e përdorimit , duke arritur të kompletojë arredimin e çdo ambienti banimi me një estetikë bashkëkohore, duke e pasuruar atë dhe duke revolucionarizuar pamjen e tij. Me një gjest të thjeshtë ai shndërrohet në një shtrat komod dhe të rehatshëm , duke u dëshmuar si një zgjidhje optimale edhe për ata që kanë dhoma të vogla në dispozicion dhe janë në kërkim të një ideje arredimi që u lejon atyre t'u ofrojnë një shtrat miqve dhe të afërmve duke pasuruar jetesën e tyre. dhomë me një prekje stili dhe personaliteti .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë, të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan-krevat i butë, i këndshëm dhe funksional i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Madhësitë e disponueshme:
  • Divan 3 vendësh: W 220 x D 96 x 89 cm - dyshek 160 x 195 x H 20 cm.
  • Divan 2 vendesh: W 160 x D 96 x 89 cm - dyshek 100 x 195 x H 20 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro