Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan lëkure faux me një dizajn modern Dedo, H84 x L136 x P69 cm

Kod: DEDO
lek 55.956,81
- +
Masat
H.84 x L.136 x P.69 cm; selia H.46 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living
Divan lëkure faux me një dizajn modern Dedo, H84 x L136 x P69 cm
- tapiceri lëkure faux gri
- struktura metalike e kromuar

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi