Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me dy kopshte me litar dhe çelik për ambiente të jashtme / të brendshme - Ilaria

Kod: ILARIA
lek 81.632,15 lek 114.324,87 -29%
- +
Material
litar dhe metal
Masat
H 973 L 133 P 73
Viadurini in the Garden

Litar 2 vendësh dhe divan kopsht çeliku për përdorim të jashtëm / të brendshëm.

Zgjeroni hapësirën tuaj të modës, si në dhomën e ndenjes ashtu edhe në tarracë, me këtë divan ideal për një pushim total.
  • Dizajn me 2 vendesh i vlefshëm për brenda dhe jashtë
  • strukturë çeliku e galvanizuar, material që mund të ekspozohet ndaj rrezeve UV
  • Litarë poliestër ngjyrë bezhë rezistent ndaj ultravioletit me të cilin vendi ishte i endur manualisht
  • me një jastëk të lëvizshëm me pëlhurë të papërshkueshme nga uji për sediljen


NB = në rast të pozicionimit të komplementit në një hapësirë të jashtme, ne rekomandojmë shmangien e ekspozimit direkt në rrezet e diellit dhe trajtimin e tij një herë në vit në mënyrë që të ruhen ngjyrat dhe materialet e tij, duke siguruar kështu një qëndrueshmëri dhe integritet më të madh.
Rekomandohet të përdorni një batanije mbrojtëse të papërshkueshme nga uji në periudhat e vjeshtës, dimrit dhe shiut.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi