Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me dy kopshte në alumin dhe pëlhurë - Panama nga Talenti

Kod: PANAMADIVANO
lek 199.644,92
- +
Masat
L 140 x P 64 x H 74 cm H sedilje 38 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Dizajn kopshtesh me dy vendesh me dizajn modern me alumin dhe pëlhurë gri pëllumbi ose grafit, Panama nga Talenti.

Divan i jashtëm me dy vende Panama ka një strukturë themelore të bërë prej alumini të veshur me pluhur dhe një vend në pëlhurë të mbushur me shkumë të shpejtë të thatë. Rezistent ndaj motit, i lëvizshëm dhe i lehtë për tu larë.
Një tipar i veçantë është struktura e sipërme, e përbërë gjithashtu nga një strukturë e brendshme alumini e mbuluar me një endje të kordonëve prej pëlhure sintetike.
Stackable kursen hapësirë.

Në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme:
  • strukturë alumini gri pëllumbi, litar rëre, jastekë pëlhure të bardhë (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini gri pëllumbi, litar rërë, jastëkë pëlhure rëre (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini gri pëllumbi, litar rërë, jastëkë pëlhure bezhë (pëlhurë 100% pp);
  • struktura prej alumini grafit, litar gri i errët, jastëkë pëlhure të zezë (pëlhurë 100% pp);
  • struktura prej alumini grafit, litar gri i errët, jastëkë pëlhure gërmues gri (pëlhurë 100% pp).
Koleksioni i Panamasë shquhet për format e mëdha dhe të buta, perfekte për zbukurimin e kopshtit tuaj duke kombinuar funksionalitetin dhe komoditetin.
Të gjithë sendet janë bërë me një strukturë bazë në alumini të veshur me pluhur dhe një strukturë të sipërme, gjithashtu të përbërë nga një strukturë e brendshme alumini, e mbuluar me një endje të kordonëve prej pëlhure sintetike.

Sediljet kanë jastekë të lëvizshëm, të lehtë për tu larë, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe me mbushje të shpejtë të shkumës së thatë.
Të gjitha tavolinat kanë një strukturë alumini të veshur me pluhur dhe një majë të prodhuar prej gresi Calacatta.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi