Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me dy ulëse në kadife të dizajnit, strukturë në dru dhe hekur - Renita

Kod: RENITA
lek 92.695,85 lek 135.056,84 -31%
- +
Material
Dru, hekur dhe kadife
Masat
127x74x71 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Divan modern me dy vende në dru, hekur dhe kadife.

Zgjedhja e vendeve të duhura për shtëpinë tuaj është një operacion që duhet të kryhet me kujdes dhe vëmendje. Në fakt, këto janë elemente arredimi me një rëndësi të fortë funksionale, si dhe estetike. Një sedilje, qoftë divan, karrige për dhomën e ngrënies, qese apo kolltuk, duhet të ofrojë komoditet optimal që shoqëron momentet tona të relaksimit, por në të njëjtën kohë duhet të ketë një vlerë dekorative dhe të përputhet mirë me mobiljet e kontekstit në të cilën është futur.
Viadurini Living ofron një gamë të gjerë artikujsh që plotësojnë një larmi stilesh dhe nevojash komoditeti.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi