Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me dy ulëse në natyrë në pëlhurë dhe alumin - Moon Alu nga Talenti

Kod: MOONLOVE
lek 360.616,74
- +
Masat
L 165 x P 95 x H 102 cm H sedilje 37 cm
Designer
Cristian Visentin
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Divan kopsht dy vendësh me dizajn modern në alumini të bardhë ose grafit dhe pëlhura të veshur me susta, Moon Alu nga Talenti.

Divan me dy vende për jashtë Moon Alu ka një strukturë bazë të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe një vend në pëlhurë të shpejtë të mbushur me shkumë të thatë. Rezistent ndaj motit, i lëvizshëm dhe i lehtë për tu larë.
Një tipar i veçantë është mbështetësja, e cila gjithashtu përbëhet nga një strukturë e brendshme alumini e mbuluar me një endje të kordave të pëlhurave sintetike.

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • strukturë alumini e bardhë, litar gri dritë mbrapa, sedilje prej pëlhure gri të lehta (pëlhurë 100% olefyn, ujë i neveritshëm);
  • struktura prej alumini grafit, mbrapa litarit gri të errët, sedilje prej pëlhure gri e errët (100% pëlhurë olefyn, ilaç kundër ujit).
Koleksioni Moon Alu karakterizohet nga forma elegante dhe të rrëmbyeshme, perfekte për të qenë protagonistët e kopshtit tuaj.
Isshtë frymëzuar nga koleksioni i mëparshëm, i bërë nga druri dru tik, të cilin e zëvendëson me alumin, një material më praktik dhe më rezistent.
Linjat esëll kombinohen me mbushje të butë dhe propozohen në hije të ndryshme gri, duke i bërë këto mobilje të përshtatshme për çdo lloj mobilje.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.

Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi