Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Divan me dy vend për pëlhurë të pandreqshme të ujit ose të jashtëm - Samuel

Kod: SAMUEL
lek 139.641,78 lek 202.505,61 -31%
- +
Material
pëlhurë kundërshtuese e ujit
Masat
L 156 x P 78 x H 66 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living

Divan me dy ulëse në pëlhurë ethe kundër ujit për ambiente të mbyllura ose jashtë.

Samuel është një divan fantastik dhe i gjithanshëm me dy vende të përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Krijuar me një strukturë alumini të bardhë me fildish të fildishë mat dhe vend në pëlhurë të papërshkueshme nga uji.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
 • blu e lehte;
 • gri;
 • pastel.
Karakteristikat teknike:
 • nr. 2 baza me strukturë alumini të bardha prej fildishi të fildishës;
 • nr. 2 jastëk madhësi cm. 50 x 50;
 • Veshje 100% e papërshkueshme nga uji poliester ;
 • brendësi e fibrave të rrobave;
 • madhësia e divanit cm. L.156 x P.78 x H.66;
 • madhësia e sediljes cm. L.110 x P.55 x H.46;
 • jo i lëvizshëm;
 • i përshtatshëm për ambiente të mbyllura / të jashtme (gazebos, tarraca të mbuluara, veranda, patios);
 • produktet mund të pësojnë ndryshime të vogla në formë dhe ton, të bëra me dorë nga artizanët.

Produkte të shikuara së fundmi