Divan me kënd të jashtëm me tavolinë kafeje dhe tavolinë kafeje prej alumini - Llambë

 • Kod: CENDER
lek 453.038,40 lek 647.197,72 -30%
Material alumini dhe dru tik
Masat Divan me kënd të majtë: 176 x 79 xh 65 cm, divan me këndin e djathtë: 176 x 79 xh 65 cm, tryezë kafeje: 73 x 73 x 27 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Divan qoshe kopsht me tryezë kafeje, dizajn alumini dhe dru tik.

Salloni i jashtëm karakterizohet nga struktura e bërë prej alumini të veshur me pluhur.
Divan qoshe , me rafte mbështet objektet anësore në dru tik, ka një vend në pëlhurën e fibrave tekstile Olefin.
Pjesa e sipërme e tryezës katrore në dru tik komunikon me pjesën tjetër të aksesorëve dhe është praktike dhe funksionale.

Panelet tekstile dhe druri i dru tik i japin të gjithë koleksionit një stil modern për të jetuar në ajër të hapur, ideal për brezin e ri.

Përbërja përfshin:
 • divan qoshe (djathtas);
 • divan qoshe (majtas);
 • tavoline kafeje.
Textilene është një material inovativ me origjinë sintetike dhe është praktikisht i pashkatërrueshëm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në