Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me kopsht 3 vendësh në alumin dhe pëlhurë - Luksoze vilë nga Talenti

Kod: COTTAGEDIV3
lek 969.319,45

madein_italy

- +
Masat
L 310 x P 100 x H 73 cm H sedilje 20 cm
Designer
Ramón Esteve
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Dizajn modern kopsht me tre vende me alumin ose grafit dhe pëlhurë të bardhë, Cottage Luxury nga Talenti.

Divani i jashtëm me tre vende Cottage Luxury ka një strukturë prej alumini të veshur me pluhur dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë , me mbushje të shkumës së thatë.
Mbështetësja mbështetet nga rripa elastikë sintetikë të koordinuar me ngjyrën e litarit sintetik që mbulon krahët e krahut.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
  • strukturë në alumin të bardhë, mbështetëse dhe mbështetëse në litarë sintetikë dhe rripa gri të lehta, sedilje në pëlhurë gri të hapur (pëlhurë 100% pp);
  • struktura prej alumini grafit, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik dhe rripa gri të errët, sedilje në pëlhurë gri të errët (pëlhurë 100% pp);
  • strukturë alumini grafit, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik dhe rripa gri të errët, vend në pëlhurë të zezë / të bardhë (pëlhurë 100% pp).
Koleksioni Cottage Luxury ka një frymë fshatar të rishikuar në një mënyrë bashkëkohore dhe inovative.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është bërë prej alumini, sedilja është bërë nga shkumë e thatë e shpejtë dhe është e mbuluar me pëlhurë rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti veçanërisht në mbështetëset dhe mbështetëset e krahëve të moduleve. Bërë nga rrip i trashë elastik sintetik për të parën dhe litar sintetik detar për të dytën.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi