Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me qoshe në natyrë me 3 ulëse në dru të ngurtë dhe litar - Carbillet

Kod: CARBILLET
lek 157.184,25 lek 220.077,88 -29%
- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Gjatësia (cm)
180
Thellësia (cm)
180
Lartësia (cm)
75
Lartësia e sediljes (cm)
44
Lartësia e krahut (cm)
75
Viadurini in the Garden

Divan qoshe 3 vendesh për kopshtin me strukturë në dru të fortë dhe litar sintetik.

Përveç materialeve dhe trajtimeve natyrore, dizenjimi i divanit këndor 3 vendësh përshtatet për çdo ambient të brendshëm ose të jashtëm .
Bërë me një strukturë në dru eukalipt dhe litar të endur me dorë , ato janë ideale për një hapësirë eko-urbane , një stil në trend të plotë.

Druri është i llakuar në 4 shtresa për mirëmbajtje më të mirë, për ta mbrojtur atë nga rrezet UV dhe për të qenë në gjendje të shijojë divanin edhe në një hapësirë të jashtme të mbuluar.
Litari trajtohet gjithashtu për t'i rezistuar rrezeve UV dhe për ta bërë atë në mënyrë kromatike më të qëndrueshëm.
Selia përbëhet nga jastëkë kafe komode dhe të rehatshëm me mbulesa të lëvizshme.

Materiale:
  • dru i ngurtë eukalipt
  • litar
  • pëlhurë e lëvizshme
Shënim: rekomandohet vendosja e produktit në një zonë të mbrojtur jashtë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi