Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me shezlong në natyrë në litar dhe pëlhurë - Cliff Decò nga Talenti

Kod: CLIFFCHAISE2
lek 599.632,47

madein_italy

- +
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
litar sintetik
Talenti

Divan shezlong me model modern të majtë për përdorim në natyrë në pëlhurë ngjyrë bezhë ose gri të errët dhe litar sintetik, Cliff Decò nga Talenti.

Divani i shezlongut të kopshtit të majtë modular Cliff ka një strukturë të bërë nga litari sintetik dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë, me mbushje të shkumës së thatë.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në dy ngjyra dhe madhësi të ndryshme:
Ngjyrat
  • struktura e litarit bezhë, jastëku melange bezhë (pëlhurë 100% PP);
  • Struktura e litarit gri të errët, jastëku gri i errët (pëlhurë akrilike 100%, ilaç kundër ujit).
Matjet
  • L 114 x P 195 x H 105 cm H sedilje 38 cm;
  • L 145 x P 163 x H 105 cm H sedilje 38 cm.
Koleksioni Cliff Decò luan në ndërthurjen e materialeve të ndryshme, sinonim i shkathtësisë së madhe.
Detajet janë bërë me litarë detarë të ndërthurur që krijojnë modele gjeometrike dhe japin një prekje të gjallërisë superglamour.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti sidomos në pjesët e pasme të moduleve. Bërë prej alumini, të mbuluar me litar sintetik detar, ose pëlhurë, mbështetëset e shpinës lejojnë një personalizim të plotë të hapësirës së jashtme, duke ruajtur gjithmonë stilin e koleksionit. Në fakt, edhe modulet me mbështetësen e bërë prej pëlhure kujtojnë versionin e litarit falë mbështetëseve, të cilat janë të mbuluara plotësisht me të.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi