Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me tapiceri gri 3 vendëshe me dizajn modern prodhuar në Itali - Larsen

Kod: LARSEN
lek 781.037,24 lek 1.132.484,07 -31%

madein_italy

- +
Material
kornizë druri dhe tapiceri pëlhure
Koha e dërgimit
8/9 javë
Gjatësia (cm)
240
Thellësia (cm)
100
Lartësia (cm)
72
My Home

Divan tre vendësh gri me dizajn modern prodhuar në Itali.

Kjo divan 3-vendësh me një karakter modern dhe të përbërë karakterizohet nga vëllimet e përcaktuara mirë të jastëkëve të sediljes dhe pjesës së pasme, të cilat ofrojnë komoditet të lartë.
Dizajni i matur dhe i veçantë jepet nga mbështetëset e krahut që ju ftojnë të uleni përmes ndezjes së lehtë dhe origjinale, gjë që e bën strukturën më të lehtë dhe më bashkëkohore.

Materiali:
  • Struktura në dru dhe çelik e mbuluar me gome poliuretani jo-deformuese në dendësi të ndryshme
  • Rreshtim i fibrave poliestër
  • Jastëkët e sediljeve në shkumë poliuretani me dendësi të diferencuar
  • Këmbët në çelik të llakuar
  • Tapiceri pëlhure

Madhësitë e disponueshme:

  • 240 x 72 x 100 cm

Përfundon në dispozicion:

  • këmbë të zeza RAL9005 + tapiceri gri
Shënim: Llaqe të tjera RAL dhe variante pëlhure janë gjithashtu të disponueshme. Kërkoni më shumë informacion duke plotësuar formularin e duhur.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi