Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan modern i dhomës së ndenjes Lullaby me tapiceri pëlhure, e bërë në Itali

Kod: LULLABY
lek 734.589,65

madein_italy

- +
Material
druri dhe pëlhura
Masat
H73xL250xW93 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Shtëpia ime Lullaby divan moderne pëlhurë e projektimit e bërë në Itali
Divan i gjelbër është një fole ku të strehosh dhe të kujdesesh për veten tënde.
Jastëkët e butë ofrojnë një rehati vizuale dhe funksionale, përveç një atmosfere relaksimi dhe relaksimi të madh.
Shtë i adaptueshëm për të gjitha mjediset.

Kornizë druri e mbuluar me rreshtim poliuretani dhe deformimi jo-deformues. Vendi në poliuretani jo deformues në dendësi të ndryshme dhe rreshtim në fibër polistri, jastekë prapa në pendët e sterilizuara.
Tapiceri në pëlhurë gri të heqshme.

Matjet: H 73 x L 250 x D 93 cm
Pajisur me jastekë.

Projektuar dhe ndërtuar për t'ju dhënë rehati optimale, mund të vendoset në çdo mjedis shtëpiak.

NB: isshtë e mundur që ta personalizoni në kuptimin e përfundimeve dhe madhësive, kërkoni më shumë informacion në.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi