Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan modern i dizajnit Thur me tapiceri pëlhure, dizajn modern

Kod: KNIT
lek 924.267,28

madein_italy

- +
Material
druri dhe pëlhura
Masat
H95xL296xW100 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Divan i projektimit My Home Thur me pëlhurë të heqshme të bëra në Itali.
Divan i punuar me shtiza është i punuar me ulëse dhe jastëkë të rehatshëm që lejojnë një ulje informale dhe të rehatshme.
Mund të përshtatet me çdo mjedis, duke i dhënë një prekje ngrohtësie dhomës.

Kornizë druri e mbuluar në gome poliuretani në dendësi të ndryshme dhe rreshtim të fibrave poliester.
Jastekët mbrapa në patë poshtë dhe uleni në shkumë poliuretani dhe patë të sterilizuar poshtë jorgan.
Veshja e lëvizshme e rrobave.

Dimensionet: H 95 x L 296 x D 100 cm

Ekziston mundësia që ta keni atë në versionin e krevatit të divanit! Jepini zonës tuaj të banimit një prekje të ngrohtësisë dhe modernitetit.
Për të kërkuar një kuotë, na kontaktoni në.

Produkte të shikuara së fundmi