Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan moderne qoshe kopshti në dru të ngurtë, Ernelio

Kod: ERNELIO
lek 144.746,97
- +
Masat
L 200 x P 175 x H 75 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
dru i ngurtë eukalipt dhe litari poliester
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden
Divane moderne qoshe në natyrë në dru të ngurtë, Ernelio
Divan kopsht qoshe i bërë me një strukturë prej druri në eukalipt të ngurtë përfunduar natyral dhe i lyer me 4 shtresa për një jetë të gjatë dhe mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet.
Mbështetëse në litar poliester rezistent ndaj rrezeve UV dhe sediljeve të mbuluara me jastekë të stërvitur.
Madhështia dhe dizajni do të jenë protagonisti për të gjitha mjediset tuaja.

Shënim : përdorimi në natyrë rekomandohet vetëm nën një çati.
Jastëkët e përfshirë në çmim.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi