Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan modern me 2 ulëse në lëkurë imituese blu me këmbë metalike - Nettolino

Kod: NETTOLINO
lek 42.560,35 lek 62.447,10 -32%
- +
Material
Lëkura dhe metali
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
133
Thellësia (cm)
55
Lartësia (cm)
80
Viadurini Living

Divan modern me 2 ulëse në lëkurë imituese blu dhe metal të pikturuar në të zezë.

Salla e ndenjes pa dyshim përfaqëson ambientin e relaksimit të përditshëm dhe ka si protagonist absolut divanin që ka aftësinë t’i japë personalitet të gjithë dhomës, duke krijuar një oaz të vërtetë intim paqeje në të cilin të relaksoheni.
Zgjedhja e divanit është thelbësore pasi ajo duhet të integrohet me pjesën tjetër të mobiljeve duke u përpjekur të respektojë stilin dhe ngjyrat e saj.

Kjo divan karakterizohet nga një dizajn i thjeshtë që tërheq vëmendjen falë ngjyrës së veçantë të sediljes dhe kombinimit të mrekullueshëm të materialeve. Selia është e mbushur dhe e mbuluar me lëkurë imituese blu melange, si dhe pjesën e pasme, e cila gjithashtu ka një efekt të mbushur me tegela që karakterizon të gjithë produktin. Këmbët janë bërë prej metali të pikturuar në të zezë.

Matjet:
  • sedilja L 127 x P 42 cm;
  • lartësia e sediljes 46 cm;
  • lartësia e mbështetëses 36 cm;
  • dimensionet totale L 130 x P 55 x H 80 cm.
Kërkon montim, udhëzime montimi dhe pajisje të përfshira në pako.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi