Made in Italy

Divan modular i dhomës së ndenjes me 4 vende në pëlhurë blu Prodhuar në Itali - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kod: MYKONOS
lek 297.446,81 lek 371.808,52 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 327
Thellësia (cm) 167
Lartësia (cm) 42

Divan modular i dhomës së ndenjes me pëlhurë 4 vendesh në pëlhurë Made in Italy.

Divan modular i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali i përbërë nga dy elementë (4 ndenjëse) i veshur me pëlhurë blu me sedilje me tegela dhe jastëkë të lëvizshëm të shpinëspëlhurë të verdhë . Elementet kanë këmbë në metal të kromuar (h 15 cm). Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve janë të mbushura me shkumë poliuretani .

Efikasiteti dhe moderniteti i këtij divani nënvizohen nga mbulesa praktike dhe plotësisht e lëvizshme jastëkë mbrapa të cilët mund të zhvendosen për të qenë në gjendje të zgjidhni pozicionin e tyre të lirë në mënyrë që të përshtatni divanin me nevojat tuaja të rehatisë.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt final cilësor , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Dimensionet :
  • divan: E 327 x B 167 x H 42 cm;
  • 1 jastëk mbrapa: E 70 x G 37 x H 37 cm;
  • 2 jastëkë mbrapa: G 90 x 37 x Lartë 37 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë