Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në ambiente të jashtme me 2 ulëse në alumin me litarë me dizajn luksoz 3 përfundime - Julie

Kod: JULIEDIV
lek 395.502,27 lek 593.253,40 -33%
- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini dhe poliesteri
Viadurini in the Garden

Divan kopshti me dizajn luksoz ne alumin dhe litar me jastekë pëlhure ne përfundime te ndryshme

Dizajni i rafinuar , elegant dhe i rafinuar i kësaj divani në natyrë karakterizohet nga alternimi i hapësirave bosh dhe të plota që krijon një pamje vizuale të lehtë dhe bashkëkohore.

Korniza prej alumini e veshur me pluhur epoksi (me karakteristika rezistente nga goditja dhe gërvishtjet) është e disponueshme në ngjyrat akull, gri pëllumbi dhe ari, e kombinuar me shiritat poliester të ekspozuar.
Struktura gjysmërreth është sinonim i elegancës dhe luksit , për një pamje zyrtare dhe të sofistikuar, me jastëkë në pëlhurë të bardhë.

Përfshihen 4 jastëkë dekorativë me përmasa 60 x 60 cm dhe 2 nga 50 x 50 cm në të njëjtën pëlhurë si sedilja.

Përfundon në dispozicion:
  • akull alumini dhe litar i bardhë poliestër
  • litar alumini gri pëllumbi dhe litar poliestër gri pëllumbi
  • litar alumini prej ari dhe poliestër i zi
Përmasat:
  • Gjerësia 167 cm
  • Lartësia 78 cm
  • Thellësia 94 cm
  • Lartësia e sediljes 26 cm
  • Lartësia e jastëkut 14 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu është gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Përveç kësaj, pëlhura e jastëkëve është gjithashtu në dispozicion në lloje dhe ngjyra të tjera. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi