Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë Chic nga Talenti, dizajn modern i bërë në Itali

Kod: CHICDIV
lek 173.426,09 lek 204.432,57 -15%
- +
Masat
l.165xw.94xh.71cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan kopshti Talenti Chic i dizajnit modern të bërë në Itali
Divani i kopshtit elegant në natyrë karakterizohet nga një strukturë alumini e pikturuar në gri pëllumbi.
Jastekë tekstili, të lëvizshëm, të lehtë për t'u larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë.
Jastëkë mobiljesh NUK përfshihen.

PERDORIMI DHE MIRMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në dimër, në mbrëmje, ose në rast shiu të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini mbulimin, kërkoni një kuotë nga: klienti@viadurini.it .

Produkte të shikuara së fundmi