Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë Float nga Talenti, dizajn modern i bërë në Itali

Kod: FLOATDIV
lek 243.547,29
- +
Masat
l.197xw.80xh.73xhs.38cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Tallati kopsht Talenti Float i dizajnit modern të bërë në Itali
Divani Float by Talenti ka një strukturë çeliku të trajtuar në veshje nanokeramike, kataforeze dhe pluhur. Shtë në dispozicion në dy ngjyra: të bardha ose grafit.
Jastëkë në pëlhurë të bardhë, të heqshme, të lehta për t'u larë dhe rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Jastëkët dekorativë nuk janë përfshirë në çmim: nëse dëshironi t'i blini ato, mos hezitoni të na kontaktoni në klienti@viadurini.it.

PERDORIMI DHE MIRMBAJTJA:
Jastëkët në shkumë dakron dhe poliuretani duhet të mbrohen menjëherë në rast shiu për të parandaluar formimin e mykut.
Lani jastekët me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C. Hekuri me hekur jo të nxehtë, temperaturën maksimale prej 110 ° C, mundësisht pa avull. Mos përdorni zbardhues ose derivate. Për të pastruar sipërfaqet metalike të pikturuara, përdorni ujë të ftohtë dhe pastrues të lëngshëm jo gërryes dhe jo agresivë. Aplikoni me një leckë të butë për të rivitalizuar sipërfaqet. Gjatë periudhës së mos përdorimit, ruajeni mobiljet në një vend të thatë që nuk i nënshtrohet kondensimit. Gjithmonë mbroni mobiljet nga stanjacioni i vazhdueshëm i ujit.

Për më shumë informacion dhe vlerësime mos hezitoni të na kontaktoni në klienti@viadurini.it.

Produkte të shikuara së fundmi