Made in Italy

Divan në natyrë me 2 ose 3 vende në dru tik me grup jastëkësh të përfshirë Made in Italy - Liberato

 • Made in Italy
 • Kod: LIBERATO3
lek 360.387,23 lek 514.838,90 -30%
Material Tik
Koha e dërgimit 1 javë
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 83
Lartësia (cm) 60

Divan kopshti me dru tik 2 ose 3 vendesh me grup jastëkësh të përfshirë Prodhuar në Itali.

Divan 2 ose 3 vendësh i përshtatshëm për çdo lloj ambienti të jashtëm dhe të punuar tërësisht në Itali . Struktura në dru tik , një material i çmuar me karakteristika të shkëlqyera teknike, është kompletuar me një set prej 6 jastëkësh në pëlhurë 100% akrilike të lëvizshme.

Divani është pjesë e një koleksioni të madh dhe të gjithanshëm, i karakterizuar nga korniza gjeometrike dhe procese të ndërlidhura me një përfundim prej druri natyral që ndjek linjat dhe rrit detajet formale.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 150 x F 83 x Lartë 60
 • L 200 x F 83 x Lartë 60
Viadurini in the Garden prezanton një koleksion të produkteve të jashtme me një dizajn inovativ. Këto produkte mishërojnë një nga artet më të vjetra që ende di të thur të shkuarën me të tashmen, një art i krijuar nga teknika dhe mençuria, intuita dhe njohja e materialit dhe potencialit të tij.
Koleksion që ndërthur me mjeshtëri dobinë , cilësinë , bukurinë dhe dizajnin , mikpritës dhe tërheqës në të njëjtën kohë. Produkte të pajisura me funksionalitet të madh, besueshmëri me kalimin e kohës dhe rezistencë ndaj agjentëve atmosferikë .

NB : Pëlhura e jastëkëve mund të kërkohet në përfundime të ndryshme të mëtejshme. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në