Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë me 2 ulëse në alumin dhe litar me jastëk, 2 përfundime - Roussel

Kod: ROUSSELDIV
lek 154.891,77 lek 232.337,64 -33%
- +
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë e bardhë
Materiali i strukturës
alumini dhe litari
Viadurini in the Garden

Divan 2-vendësh në natyrë në alumin të bardhë ose gri me rërë dhe mbështetëse litari në dy përfundime dhe jastëk të bardhë.

Divani i kopshtit me dy vende ka një dizajn të rrumbullakët dhe të thatë që kujton vitet '50 me elegancën e efektit të tejdukshëm
Komplementi është bërë me një strukturë alumini të pikturuar me pluhur epoksi në dy përfundime: gri e bardhë ose me rërë, e cila më pas është zbukuruar me kordonin e prerjes rrethore të ndërthurur për të krijuar një efekt gjysmë transparence që karakterizon të gjithë koleksionin. Jastëkët janë në pëlhurë të bardhë që i kundërvihet ujit.

Përfundon në dispozicion:
  • alumini i bardhë, litar melange dhe pëlhurë e bardhë
  • alumini me rërë gri, litar melange dhe pëlhurë e bardhë
Përmasat:
  • Gjerësia 123 cm
  • Lartësia 80 cm
  • Thellësia 62 cm
  • Lartësia e sediljes 35 cm
  • Lartësia e jastëkut 4 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu dhe jastëkët dekorativë të pa përfshirë në çmim janë gjithashtu të disponueshëm sipas kërkesës. Mund të gjeni edhe ngjyra dhe lloje të tjera të rrobave të tapicerive. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi