Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë me 2 ulëse në alumin dhe litar me jastëkë, lëvizje shtëpiake - Gillian

Kod: GILLIAN1
lek 136.551,94 lek 193.903,76 -30%
- +
Material
Alumini dhe litari
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
144.5
Thellësia (cm)
80
Lartësia (cm)
86
Viadurini in the Garden

Divan i jashtëm 2 vendësh me strukturë alumini dhe jastekë të lëvizshëm, artikull cilësor.

Struktura prej alumini e veshur me pluhur (poliestër), e endur me kordona poliesteri (i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj rrezeve UV), jastekë të lëvizshëm me pëlhurë poliesteri (280 gr / m2).
Për tu mbledhur.

Mobiljet në natyrë duhet të mendohen me vëmendje dhe kujdes. Zgjedhja duhet të bjerë mbi elementët cilësorë, të cilët sigurojnë qëndrueshmëri dhe funksionalitet, por që në të njëjtën kohë ofrojnë rehati dhe mirëqenie të pashembullt, për të shijuar më mirë jashtë. Kur këto aspekte kombinohen me një dizajn të rafinuar dhe inovativ, si ai që karakterizon këtë artikull, merret një rezultat unik.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi