Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan me dy ulëse në litar të endur me jastëkë pëlhure - Claire

Kod: CLAIREDIV
lek 170.341,08 lek 240.180,91 -29%
I disponueshëm nga 20.06.2021 ore 00:00
- +
Material
Pëlhurë, fibra sintetike dhe alumini
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
139
Thellësia (cm)
82
Lartësia (cm)
91
Viadurini in the Garden

Divan në natyrë me 2 ulëse në fibra sintetike me jastëkë pëlhure.

Struktura e aluminit , e veshur me pluhur (poliester), ndërthurja në fibra sintetike (gjysmë e rrumbullakët). Mbështetëse e mbështetur në pozicion të lirë. Jastëkët e lëvizshëm me pëlhurë olefin (100% polipropilen).
Mbështetëse për tu mbledhur.

Produkte të shikuara së fundmi