Made in Italy

Divan në natyrë me hekur të farkëtuar të veshur me pluhur Prodhuar në Itali - Tananai

  • Made in Italy
  • Kod: TANANAI2
Lekë 363,116 Lekë 403,462 -10%
Material Hekuri
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 185
Thellësia (cm) 91
Lartësia (cm) 80

Divan kopshti me strukturë hekuri të farkëtuar të veshur me pluhur dhe jastëkë akrilik Made in Italy.

Ky koleksion përmirëson gjeometrinë primare të rrethit për të krijuar punime prej hekuri të farkëtuar në një çelës bashkëkohor .
Divan kopshti hekur të farkëtuar të lyer me dorë në ngjyrë bronzi. Sedilja e këtij divani shoqërohet me jastëkë të butë me mbulesa të lëvizshme me ngjyrë diamanti 100% akrilik të përfshirë. Ky divan është një zgjidhje inovative mobilimi, me përmasa bujare, tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë italianë në këtë sektor për t'i bërë ambientet e jashtme elegante dhe me një stil të përjetshëm . Dizajni i tij i rafinuar e bën atë një plotësues të përsosur për t'u integruar në çdo mjedis të jashtëm, qoftë i kontratës apo shtëpiak dhe për të rritur relaksimin gjatë ditëve të nxehta të verës.

Pika e tij e fortë janë linjat e tij të buta dhe bujare që e bëjnë atë veçanërisht elegante dhe e lejojnë atë të ofrojë në të njëjtën kohë një ndenjëse mikpritëse dhe të rehatshme falë edhe jastëkëve të butë të përfshirë që sigurojnë momente relaksi total.

NB: jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro