Divan në natyrë moderne Vondom Vela, polietileni i llakuar prej bronzi 220 cm

  • Kod: VELA DIV
lek 548.776,51
Material Polietileni
Masat L220 x W100 x H72 cm
Koha e dërgimit 3 jave
Peshë 54 kg
Divan modern kopsht Vondom Vela L220 cm, i llakuar nga bronzi
Divan i kopshtit Vela nga Vondom i bërë nga polietileni nga një kallëp rrotullues me dy mure. 100% e riciklueshme. Bronx.
Jastëkët detarë prej bronzi të përfshirë në çmim.

PARALAJMRIME: Ju lutemi mbani produktin larg nxehtësisë së tepërt (ekspozimi i zgjatur në diell) mund të shkaktojë dëmtim të kontaktit me lëkurën; përdorni kujdesin për të kontrolluar temperaturën e mobiljeve para se ta përdorni gjatë diellit maksimal. Përdorni sapun neutral, pije tërësisht me ujë dhe lëreni të thahet në ajër.

Për më shumë informacion dhe / ose citime shkruani në clienti@viadurini.it.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në