Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në natyrë në alumin, pëlhurë dhe armrests në Gres - Riviera nga Talenti

Kod: RIVIERADIVANO
lek 578.402,14

madein_italy

- +
Designer
Jean Philippe Nuel
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali bazë
alumini dhe gresi
Materiali i ulëses
pëlhurë
Gjatësia (cm)
200
Thellësia (cm)
95
Lartësia (cm)
gjithsej 68, mbështetëse 60, sedilje 42, jastekë 24
Talenti

Divan për kopsht me strukturë alumini, mbështetëse për armë në gres dhe jastëk me pëlhurë të lëvizshme, prodhuar në Itali.

Divan i jashtëm karakterizohet nga një strukturë alumini e veshur me pluhur , e disponueshme në dy ngjyra të ndryshme, e bardhë ose grafit në kombinim me nuancat e ndryshme të pëlhurës, dhe nga jastëkët në pëlhurë të lëvizshme , të lehta për tu larë dhe rezistente ndaj agjentëve atmosferikë. Veçori e kësaj divane është mbushja e jashtme e rehatshme e bërë nga "Quick Dry Foam", një material anti-lagështirë dhe material antimikrobik. Struktura e veçantë qelizore e hapur e Shkumës së Thatë të Shpejtë garanton rrëshqitje të ujit dhe tharje shumë të shpejtë, duke parandaluar formimin e mykut.

Dizajni ndryshon për pllakat prej gresi me trashësi 6 mm të montuara në mbështetëset e divanit: të disponueshme në përfundime të kalacatës ose ceppo di grè, në varësi të kombinimit të zgjedhur.

Përfundon në dispozicion:

  • pëlhurë prej alumini të bardhë dhe argjendi - jastëkë argjendi - prodhim gresi ceppo di gre '
  • alumini i bardhë dhe pëlhura bezhë - jastëkë ngjyrë bezhë - prodhim gresi calacatta
  • alumini grafit dhe pëlhura gri e errët - jastekë të zinj - prodhim gresi

Ky koleksion sublimon estetikën në funksionalitetin dhe komoditetin e produktit përmes zgjedhjes së materialeve të imëta.
Materialet kombinohen në mënyrë delikate me strukturën e aluminit brenda një dizajni të sofistikuar. Linjat e ndriçuara dhe të përjetshme përshtaten me çdo ambient, nga kontrata në atë rezidenciale.
Çdo produkt dallohet për stilin e tij elegant dhe modern dhe personalitetin e tij të fortë, i aftë të tregojë kopshtin në një mënyrë gjithnjë të re, për të mahnitur me detaje, për të mirëpritur në rehati , për të kombinuar funksionalitetin ekstrem me një kapacitet të shprehur të lindur.

Sillni në shtëpinë tuaj këtë divan të rehatshëm të jashtëm të prodhuar tërësisht në Itali !
Dizenjuesi : Jean Philippe Nuel
Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim . Për t'i marrë ato, kërkoni një vlerësim duke plotësuar formularin e duhur.

Materiale:
Alumini , në sajë të bashkimit të disa lidhjeve që garantojnë qëndrueshmëri, administrim dhe rezistencë ndaj ndryshkjes, është një material me cilësi të lartë dhe lejon të arrihen rezultate më të larta dhe estetike.
Për ta mbajtur produktin në gjendje të mirë për një kohë të gjatë, ju rekomandojmë një pastrim korrekt periodik me një leckë të butë duke përdorur ujë ose detergjentë neutralë.
Jastëkët duhet të mbrohen menjëherë në rast shiu. Lani pëlhurën me dorë në një temperaturë maksimale prej 30 ° C. Mos e pastroni të thatë. Mos e thani pëlhurën me pajisje elektrike dhe mos hekurosni.
NB: për mbrojtje shtesë, ju rekomandojmë të përdorni mbulesën mbrojtëse speciale, të disponueshme sipas kërkesës.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Talenti është një kompani e dalluar nga krijimtaria dhe inovacioni i saj i kombinuar me traditën . Krijon pajisje shtesë me një pamje elegante për një natyrë të rafinuar dhe të modës , të cilat kombinojnë në mënyrë të përsosur cilësinë e mjeshtërisë dhe teknikën e industrisë, duke iu nënshtruar kontrollit të kujdesshëm të cilësisë dhe vëmendjes së vazhdueshme të detajeve. Produktet e zhvilluara për jashtë janë gjithashtu perfekte për mobilimin e ambienteve të brendshme prestigjioze.

Zbuloni produktet e lidhura më poshtë në këtë koleksion për të krijuar dhomën tuaj të modës të jetesës të personalizuar!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi