Made in Italy

Divan në natyrë - Shezlong në dru tik dhe WaProLace Made in Italy - Oracle

  • Made in Italy
  • Kod: ORACOLO8
lek 451.014,11 lek 563.767,63 -20%
Material Tik, WaProLace
Koha e dërgimit 1 javë
Gjatësia (cm) 210
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 72

Divan-krevat në natyrë në dru tik dhe WaProLace Made in Italy me set jastëku.

Divan-krevat i përshtatshëm për çdo lloj ambienti të jashtëm dhe i punuar me dorëItali . E bërë nga druri dru tik , një material i çmuar me karakteristika të shkëlqyera teknike, dhe WaProLace , një fibër sintetike e endur me dorë . Divani krevat ai përfshin një grup jastëkëshpëlhurë 100% akrilike të lëvizshme me brez Velcro . Jastëkët e shpinës nuk përfshihen.
Kjo pjesë ka gjithashtu një vend të rregullueshëm në të dy anët.

Divani i krevatit i përket një koleksioni bashkëkohor me një dizajn thelbësor , ku pastërtia e linjave tregohet përmes kombinimit elegant të fibrës sintetike prej tik dhe WaProLace , të endur me dorë. Mjeshtëria dhe vëmendja ndaj detajeve janë tiparet identifikuese nga të cilat përbëhen produktet e shumta në koleksion.

NB : Tapiceria e jastëkëve është në dispozicion në ngjyra të tjera, të disponueshme sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një kuotë të personalizuar duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë